fbpx
Dane kontaktowe

Radman

Grodzka 42/1, 31-044 Kraków

biuro@seriofruta.pl

Dostawa i zwrot

Płatność
 • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym

Dostawa
 • Wysyłka od poniedziałku do czwartku. UWAGA! Waga minimalna produktów mrożonych to 1,5 kg.

  Przesyłka darmowa od kwoty zamówienia 400,00 zł.

  Dostawa na terenie Krakowa

  Koszt dostawy 10 pln

  Dostawa w suchym lodzie cała polska

  Tego typu przesyłka kurierska wysyłana jest w pojemniku termoizolacyjnym w suchym lodzie, co gwarantuje niską temperaturę.

  Koszt dostawy 29 pln

  Dostawa w suchym lodzie za pobraniem

  Tego typu przesyłka kurierska wysyłana jest w pojemniku termoizolacyjnym w suchym lodzie, co gwarantuje niską temperaturę.

  Koszt dostawy 35 pln
Zwroty

W ciągu 14 dni zwrócimy Tobie pieniądze bez zadawania pytań.

Zasady działania 14 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy:
Jeżeli uznasz, że z jakiegokolwiek powodu otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań, a nie został uszkodzony, napisz o tym do nas biuro@seriofruta.pl i odeślij przesyłkę w ciągu 14 dni od daty odebrania na nasz adres: SERIOFRUTA.PL Rafał Nogas RADMAN, ul. Grodzka 42/1, 31-044 Kraków. Po otrzymaniu towaru od Ciebie zwrócimy Tobie jego wartość na wskazane konto lub przekazem pocztowym na Twój adres. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania, nie może być rozmrożony oraz musi być w oryginalnym opakowaniu - jeżeli takie posiadał.
Zwrot pieniędzy dotyczy wartości towaru - nie obejmuje kosztów przesyłek. Podsumowując, masz 14 dni na darmowe zapoznanie się z naszym towarem. Jesteśmy dla Ciebie i działamy z myślą o Tobie, dlatego gwarantujemy dobre zakupy bez ryzyka..

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość, prosimy poinformować nas (Rafał Nogas RADMAN, ul. Grodzka 42/1 31-044 Kraków, tel.: (+48) 534 692 577, e-mail: biuro@seriofruta.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Więcej informacji w punkcie 7. Regulaminu sklepu internetowego Seriofruta.pl Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.